Hindsholmvej 33 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kerteminde - se boligerne her.

Foto: Home Kerteminde.
dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kerteminde. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kerteminde er villaen på Hindsholmvej 33 netop kommet til salg. Denne rummelige bolig tilbyder 183 m² fordelt på 6 værelser. Den er placeret på en grund på 1145 m² og har en månedlig ejerudgift på 4311 DKK.

En alternativ mulighed er ejerlejligheden på Chr. Hansensvej 2, 1 th. Denne bolig har et areal på 137 m² med 4 værelser. Lejligheden er beliggende på en fælles grund på 14727 m². Den månedlige ejerudgift er 3429 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga